Ansatte Minimer

 Bilde Personalia  Arbeidsområde
 
Leidulf Husjord
Rådgiver

900 57 759
leidulf@omic.no

Prosjektledelse
Energirådgivning
Administrasjon
 
 Stein Roksvaag
Daglig leder/Ingeniør

916 99 015
stein@omic.no
Styreleder
Planlegging og
gjennomføring av
prosjekter

   Helge Eriksen
Automatikkingeniør

913 11 028

helge@omic.no


Servicesjef
Planlegging og
gjennomføring av
prosjekter
   Gunnar Sollien
Automatikkingeniør

918 23 640

gunnar@omicron-automasjon.no

Service
Troubleshooting
  Gunnar Andreas Lien
Automatikkingeniør

480 31 042

gunnar.lien@omic.no

Prosjektering/Gjennomføring av
prosjekter
Skjema
   Kent Roald Hanshus
Prosjektleder/serviceingeniør

907 17 509

Kent@omic.no

Ledelse/Gjennomføring av
prosjekter
Service
Copyright 2010 av Omicron Automasjon AS  |  Betingelser for bruk  |  Uttalelse om privatliv  |  Logg inn  |  Registrer
Valid XHTML 1.0 Transitional   Valid CSS!